Oferta pracy

Supply Planner

Devire

6 5008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest jedna z największych firm z branży FMCG, sprzedająca swoje produkty na ponad 200 rynkach całego świata. W związku z dynamicznym rozwojem firmy (nowe stanowiska w Polsce), obecnie poszukujemy Kandydat(a)ki na stanowisko: Supply Planner.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja planów, w celu spełnienia wymagań klienta w całej globalnej sieci łańcucha dostaw

  • Zapewnienie zgodności planu sieci dostaw oraz optymalizacja stanu zapasów i kapitału, w celu zmniejszenia całkowitych kosztów łańcucha dostaw

  • Zapewnienie kompletności i poprawności danych (APO SNP i ECC), w celu zapewnienia dokładności systemów planowania

  • Identyfikowanie ryzyka i problemów

  • Zarządzanie odchyleniami od harmonogramów projektów wprowadzania nowych produktów

  • Informowanie o zbliżających się kosztach nadzwyczajnych i uzyskiwanie odpowiednich zgód na ich realizację

  • Przestrzeganie wszystkich procesów i procedur, zgodnie z określonym modelem operacyjnym.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w firmie z branży FMCG w zarządzaniu procesami planowania

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (C1)

  • Zaawansowana znajomość programu Excel

  • Znajomość SAP APO/ERP - mile widziana

  • Dobre zrozumienie procesów planowania

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne

  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętność współpracy o zasięgu międzynarodowym.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (3 miesiące - okres próbny, następnie - czas nieokreślony)

  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie) oraz bonusy pieniężne

  • Praca w trybie hybrydowym

  • Możliwości rozwoju i praca w organizacji o międzynarodowym profilu, która w swoim portfelu produktów posiada marki znane na całym świecie.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy