Support Engineer with French - Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim

Stefanini PolandO firmie

Stefanini Poland

Profesora Michała Życzkowskiego 20

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • język angielski

  • język francuski

Twój zakres obowiązków

Jeśli lubisz pomagać ludziom i interesuje Cię start kariery w firmie, która przyczyni się do Twojego rozwoju i będzie rozwijać się wraz z Tobą – to właśnie Ciebie szukamy!

Nie wymagamy doświadczenia ani wiedzy z zakresu IT – nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w tej pracy!

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego

  • bardzo dobry język angielski

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi

  • chęć do nauki i samodoskonalenia

  • pozytywne nastawienie

  • podstawowa znajomość obsługi komputera, środowiska Windows i pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym dodatkiem językowym

  • elastyczny pakiet benefitów (do wyboru karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów, restauracji, etc.)

  • prywatną opiekę zdrowotną z pakietem dentystycznym i ubezpieczenieniem zdrowotnym w podróżach zagranicznych

  • intensywne szkolenia wstępne

  • jasno określoną ścieżkę kariery

  • i do 4 extra dni płatnego urlopu rocznie!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Stefanini od ponad trzech dekad dostarcza usługi IT klientom na całym świecie. Wspieramy zarówno średnie jak i duże korporacje w kwestiach konsultingu, wdrożeń systemów ERP, rozwoju i utrzymania aplikacji oraz specjalistycznych usług związanych z doraźnym reagowaniem na potrzeby kadrowe w kluczowych obszarach. Stefanini to też ludzie – ponad 22 tysiące osób pracujących w różnych regionach, na całym świecie, świadczących profesjonalne usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/stefaninipoland/

Przewiń do profilu firmy