Support Engineer with German / Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Stefanini PolandO firmie

Stefanini Poland

Profesora Michała Życzkowskiego 20

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów użytkowników zgłaszanych telefonicznie, mailowo, lub innymi kanałami komunikacji
  • zapisywanie i opisywanie napływających zgłoszeń w systemie i poprawne nimi zarządzanie
  • współtworzenie bazy wiedzy na temat pojawiających się usterek i sposobów ich rozwiązywania
  • kooperacja z zespołami w innych lokalizacjach

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywny angielski
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
  • chęć do nauki i samodoskonalenia
  • pozytywne nastawienie
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, środowiska Windows i pakietu MS Office
  • Nie wymagamy doświadczenia ani wiedzy z zakresu IT - nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w tej pracy!

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w 100% zdalnej (nie tylko podczas pandemii COVID-19)
  • konkurencyjne wynagrodzenie, z atrakcyjnym dodatkiem językowym
  • elastyczny pakiet benefitów (do wyboru karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów, restauracji, etc.)
  • prywatną opiekę zdrowotną (poziom Premium) z pełnym pakietem dentystycznym i polisą ubezpieczeniową na podróże zagraniczne
  • intensywne szkolenia wstępne
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • i do 4 extra dni płatnego urlopu rocznie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Stefanini od ponad trzech dekad dostarcza usługi IT klientom na całym świecie. Wspieramy zarówno średnie jak i duże korporacje w kwestiach konsultingu, wdrożeń systemów ERP, rozwoju i utrzymania aplikacji oraz specjalistycznych usług związanych z doraźnym reagowaniem na potrzeby kadrowe w kluczowych obszarach. Stefanini to też ludzie - ponad 22 tysiące osób pracujących w różnych regionach, na całym świecie, świadczących profesjonalne usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/stefaninipoland/

Aktualne oferty pracodawcy
37896

Support Engineer with German / Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim, Profesora Michała Życzkowskiego 20, Czyżyny, Kraków