Oferta pracy

Support IT

Billennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za wsparcie funkcji aplikacji, analizę i rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z usługami

  • Śledzenie dokumentacji i monitorowanie zgłoszonych problemów

  • Badanie, diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów oraz reagowanie na problemy i skargi użytkowników końcowych dotyczące jakości ich systemów informatycznych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z zespołem IT oraz dostawcami podczas wdrożeń nowych systemów oraz prac utrzymaniowych

  • Wsparcie użytkowników

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w świadczeniu wsparcia różnych systemów IT

  • Język Angielski na poziomie min. B2

  • Znajomość HTML, CSS i SQL na poziomie co najmniej podstawowym

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Preferowana znajomość jednego z narzędzi ITSM (ServiceNow, HPSM, CA Service Management etc.)

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie

  • Szkolenia wstępne

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy