Oferta pracy

Support Manager

Reef Factory Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie poszukujemy Support Managera, który przejmie odpowiedzialność za rozwój obszarów Supportu i Serwisu oraz zespoły, które się nimi opiekują.

Pomóż nam stać się liderem w branży akwarystyki morskiej na rynku międzynarodowym. Jeśli są Tobie bliskie takie wartości jak zaufanie i otwartość, a przy tym chcesz się rozwijać w dynamicznym zespole i unikatowej, ciekawej branży, to nie czekaj, złóż swoją aplikację i poznajmy się bliżej!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołów Support i Serwis, motywowanie ich członków, ustalanie zasad pracy działu oraz ich bieżące kontrolowanie;

  • Rozwój narzędzi używanych do komunikacji z klientem i nadzorowania procesu obsługi zgłoszeń serwisowych,

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za kluczowe wskaźniki obrazujące skuteczność procesu wsparcia klienta oraz przygotowywanie raportów i analiz w oparciu o metryki,

  • Nadzór nad procesem reklamacji,

  • Dbanie o przejrzystość i kompletność dokumentacji produktowej,

  • Ścisła współpraca z działem Research & Development przy tworzeniu nowych i udoskonalaniu istniejących produktów Spółki.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim/kierowniczym, najlepiej na podobnym stanowisku (idealnie w branży IT lub elektroniki),

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (co najmniej B2), w tym słownictwa technicznego,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów dla siebie i podległego zespołu,

  • Ambicja oraz chęć rozwoju i doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności,

  • Mile widziana znajomość lub zainteresowanie branżą akwarystyki morskiej.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży akwarystyki morskiej,

  • Startupową atmosferę opartą na zaufaniu, otwartości i transparentnej komunikacji,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Przestrzeń na rozwój i otwartość na inicjowanie swoich pomysłów,

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (biuro zlokalizowane w Niemczu pod Bydgoszczą) oraz elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Reef Factory Sp. z o.o. to producent w branży akwarystyki morskiej działający na rynku międzynarodowym. Produkujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie i inteligentne narzędzia IoT oraz system Smart Reef. W swojej stosunkowo krótkiej obecności na rynku (nasze początki sięgają 2017 r.), zanotowaliśmy rekordowo wysoki wzrost. Na tę chwilę wspieramy dystrybutorów w 33-ech krajach 23-ema inteligentnymi produktami.

Przewiń do profilu firmy