Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Support Manager

3e Software House

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • certyfikacja ITIL

Mile widziane

  • podstawy Scrum

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem składającym się z programistów, testerów i analityków.

  • zarządzanie zgłoszeniami klienta wraz z kontrolowaniem ścieżek eskalacji.

  • odpowiedzialność za całość działań z zakresu komunikacji z klientami kluczowymi

  • wsparcie managerów projektów w bieżącej komunikacji z klientami kluczowymi (w tym udział w rozmowach projektowych, planowanie działań i raportowanie postępów bieżących prac oraz monitorowanie rozliczeń)

  • tworzenie skutecznej i przejrzystej komunikacji z klientami w tym identyfikacja ich potrzeb

  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

  • wsparcie w koordynacji projektów pomiędzy zespołami

  • zarządzanie sytuacjami kryzysowymi i zapobieganie sytuacjom problemowym

  • prowadzenie prezentacji i pokazów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym zarządzanie sytuacjami kryzysowymi (poparte doświadczeniem)

  • umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych

  • umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i skrupulatność

  • umiejętność szybkiego identyfikowania problemów oraz określania dróg rozwiązań

  • ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego

  • ogólna wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk (preferowana znajomość podstaw Scrum)

  • wykształcenie wyższe: najlepiej informatyczne, managerskie lub pokrewne

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę na pełny etat na miejscu w jednym z 2 biur: Warszawa (przy stacji metra Marymon Łódź - Centrum lub w formie pracy częściowo zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, finanse, web, mobile)

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • a także: ekspres do kawy i wygodne krzesło

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy dostawcą dedykowanych systemów informatycznych z ponad 20-to letnim doświadczeniem. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, mamy oddziały w Łodzi i Warszawie. Tworzymy oraz utrzymujemy rozwiązania, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów. Wśród naszych rozwiązań szczególne miejsce zajmuje oprogramowanie dla branży restauracyjnej. Na bazie wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy pracując dla międzynarodowych sieci restauracji, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie: Ordering Stack.

Ordering Stack jest wielokanałową platformą obsługującą zamówienia dla sieci restauracji. Poszukujemy osoby stanowisko Marketing Managera, której najważniejszym celem będzie planowanie oraz koordynowanie działań ukierunkowanych na zwiększenie liczby leadów sprzedażowych dla tego produktu.

Przewiń do profilu firmy

Pracujemy dla:

Burger King, Costa, DHL, KFC, Medicover, Pizza Hut, Starbucks