Support Officer / Konsultant Infolinii

PhilipsO firmie

Rekrutacja zdalna

Philips

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 88

Łódź

Firma Respiromix, należąca do grupy Philips, lider sprzedaży sprzętu medycznego w terapii oddechowej,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie obsługi klienta, obsługa połączeń telefonicznych przychodzących i wychodzących;
  • Przeprowadzanie wywiadów z klientami;
  • Weryfikacja informacji, odpowiadanie na pytania i udzielanie profesjonalnych informacji o produktach Philips;
  • Przyjmowanie reklamacji i uwag ze strony klientów oraz rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Tworzenie raportów i współpraca z działem jakości oraz koordynatorem infolinii;
  • Realizowanie misji sprzedaży oraz podnoszenie kwalifikacji w celu zapewnienia standardów obowiązujących w organizacji.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji;
  • Nastawienie na potrzeby klienta i rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Gotowość do pracy w godzinach wieczornych (14-22).
  • Dostępność na szkolenie wstępne, które potrwa tydzień, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę dla światowej marki będącej liderem w swojej branży
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy