Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Support Specialist

WorksmileO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów Użytkowników aplikacji Worksmile zgłaszanych zintegrowanymi kanałami komunikacji (e-mail, chat, social media)

  • Dbanie o satysfakcję Użytkowników Worksmile

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Użytkownikami

  • Współtworzenie bazy wiedzy na temat pojawiających się problemów i sposobów ich rozwiązywania

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

  • Współpraca z innymi zespołami w firmie: Produkt, Sprzedaż, Customer Success

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność procesowego myślenia w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikowanie się w języku angielskim w mowie i piśmie nie jest dla Ciebie problemem

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wrodzoną empatię

  • Interesujesz się nowymi technologiami

  • Jesteś samodzielny, szybko się uczysz i chcesz się rozwijać

  • Potrafisz szybko działać i dostosowywać się do zmian

To oferujemy

  • Będąc częścią naszej aktywnej społeczności otrzymasz comiesięczny budżet, który wykorzystasz według własnego uznania na dostępne w naszej platformie benefity, np. Spotify, kody do sklepów internetowych i stacjonarnych.

  • Okazjonalne Bonusy kwotowe do wykorzystania w naszym systemie kafeteryjnym, np. w dniu Twoich urodzin,

  • Umowę (do uzgodnienia – UoP, UoZ, B2B),

  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej oraz czasem na załatwienie swoich spraw prywatnych (fryzjer, dentysta itp.),

  • Przestrzeń, w której rzeczywiście można realizować się osobiście i jednocześnie mieć poczucie, że robi się coś więcej dla innych – realizujemy misję poprawy dobrego samopoczucia pracowników,

  • Duże wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu,

  • I przede wszystkim dobrą zabawę w nowoczesnej przestrzeni naszego biura lub podczas pracy zdalnej 😊

Worksmile

Worksmile to więcej niż system oferujący pozapłacowe benefity dla pracowników,

to narzędzie do budowania silnej kultury organizacji opartej na zdrowiu, budowaniu społeczności oraz docenianiu i wynagradzaniu pracowników. Platforma łączy moduły wspierające wellbeing, narzędzie do komunikacji wewnętrznej w firmie oraz system kafeteryjny

Pracując u nas będziesz brać czynny udział w tworzeniu i rozwijaniu najszybciej rozwijającej się aplikacji HR Tech w Polsce.

Przewiń do profilu firmy