Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Survey Data Engineer

Capnor Poland Sp. z o. o.

Gabrieli Zapolskiej 44

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie danych pomiarowych

  • przygotowywanie i przetwarzanie chmur punktów

  • tworzenie modeli 3D

  • tworzenie rysunków 2D

  • tworzenie raportów i wykonywanie obliczeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe geodezyjne

  • minimum 1 rok doświadczenia w opracowywaniu geodezyjnych danych pomiarowych (doświadczenie w opracowywaniu danych ze skanowania laserowego będzie dodatkowym atutem)

  • dobra znajomość programu AutoCAD

  • mile widziana znajomość oprogramowania CYCLONE

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem norweskim

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pełen pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na powyższym stanowisku

  • dobrą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • raz w roku świadczenie urlopowe za 2 tyg. urlopu

Capnor Poland Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się skanowaniem laserowym

i świadczącą usługi inżynierskie dla przedsiębiorstw związanych z przemysłem oil & gas, chemicznym i morskim. Jesteśmy częścią norweskiej grupy Moreld. Realizujemy projekty na całym świecie, głównie na platformach wiertniczych oraz innych obiektach przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy