Logo Pracuj.pl

Sushi Master

SUSHI&FOOD FACTOR SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie receptur nowych produktów
  • Prace nad zmianami receptur produktów będących w portfolio firmy
  • Dbanie o rozwój nowych i dotychczasowych produktów
  • Ciągłe poszukiwania innowacyjnych rozwiązań produktów
  • Kreowanie innowacyjnych pomysłów na nowości produktowe
  • Przeprowadzanie analiz sensorycznych
  • Sporządzanie dokumentacji technologicznej
  • Opracowywanie specyfikacji
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • Monitorowanie rozwoju rynku i trendów rynkowych
  • Wprowadzanie innowacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako sushi master
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, MS Exel)
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność
  • Kreatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów
  • Czynny udział w budowaniu oraz rozwoju oferty firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

SUSHI&FOOD FACTOR SP. Z O.O. SP.K.

Sushi&Food Factor® to firma z polskimi korzeniami o globalnym zasięgu działania. Już od 2015 roku dostarcza na polskie i zagraniczne rynki doskonałe produkty foodowe, inspirowane najlepszymi kuchniami świata. Jest europejskim liderem, jeżeli chodzi o produkcję sushi, prężnie rozwijając pozostałe brandy wchodzące w skład portfolio – gotowe obiady, lunche, śniadania i przekąski.

Firma zatrudnia blisko 200 osób. Tworzą ją rozbudowane zespoły specjalistów od RnD, Zarządzania Produktem, Marketingu i Digital Marketingu, Technologii, Jakości, Zakupów, Sprzedaży, Utrzymania Ruchu i Produkcji. Wspólnie pracują na sukces, tworząc dania dla tych, którzy chcą żyć szybko, ale przede wszystkim – zdrowo. Dzięki ich pasji i zaangażowaniu powstaje tu jedzenie, które jakością odpowiada temu, co można otrzymać podczas wizyty w dobrej restauracji, i temu, co można smakować żyjąc na co dzień nie tylko w Polsce, ale i w Azji i innych egzotycznych zakątkach świata.

W całym procesie, firma Sushi&Food Factor® prowadzi zrównoważoną i odpowiedzialną działalność. Posługuje się systemami gwarantującymi, że produkty są najwyższej jakości i pochodzą z połowów, hodowli i upraw minimalizujących szkodliwy wpływ zabiegów na środowisko. Stoi na straży odpowiedzialnego podejścia, za priorytet traktując działania zapewniające bezpieczeństwo pracowników oraz bezpieczeństwo żywności. Aktywności firmy zasłużyły na najważniejsze międzynarodowe certyfikaty, jak i wyróżnienia, np.: Polska Dobra Marka 2020, Super Marka 2020 czy Marka Dekady 2009-2019.

Sushi&Food Factor® dumnie wspiera Polską Akcję Humanitarną i Program Pajacyk, w ramach których polskie dzieci otrzymują tak potrzebne wsparcie żywieniowe i niezwykle ważną w obecnie trudnych czasach - pomoc psychologiczną. Z ogromną radością dzieli sukcesy wspieranej przez siebie Akademii Judo i niezwykle utalentowanej, ambitnej zawodniczki Agaty Szafran w osiąganiu sportowych celów.

Więcej informacji na temat działań firmy można znaleźć na stronie www.sushifoodfactor.pl.

Sushi Master, Poznań