Oferta pracy

Suwnicowy

VEOLIA WSCHÓDO firmie

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa oraz nadzór nad urządzeniami nawęglania i odżużlania lub innych instalacji technicznych.

  • Utrzymanie urządzeń nawęglania i odżużlania w stanie pełnej sprawności technicznej i gotowości.

  • Bieżąca konserwacja urządzeń nawęglania i odżużlania(suwnice, taśmociągi, przenośniki koksiku, odżużlacze) oraz usuwanie zaistniałych awarii.

  • Eksploatacja i kontrola urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi (dokumentacją techniczno-ruchową)

  • Rozwiązywanie typowych problemów technicznych występujących na zajmowanym stanowisku.

  • Realizacja zadań przypisanych stanowisku pracy określonych w procedurach i instrukcjach.

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze, pożądane średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym, mechanicznym,

  • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej, posiadanie uprawnień energetycznych Grupa 2 z zakresu E oraz prawo jazdy kat. B.

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji.

  • Mile widziana znajomość przepisów BHP p.poż.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne