Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Suwnicowy

  • Werbkowice (pow. hrubieszowski), lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • 2019-07-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest ogólnopolskim koncernem specjalizującym się w produkcji i sprzedaży cukru. Jest obecnie największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru buraczanego w Europie. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

    Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
    Oddział KSC S.A. "Cukrownia Werbkowice" w Werbkowicach
    poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    SUWNICOWY
    (suwnice bramowe - chwytakowe; suwnice pomostowe - hakowe)

    Nr referencyjny:

    S_WEROP

    Miejsce świadczenia pracy:

    Werbkowice

    Zakres obowiązków:

    • obsługa i konserwacja suwnicy
    • prace załadunkowe i wyładunkowe np. węgiel, kamień wapienny

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, preferowane średnie
    • dokumenty poświadczające kwalifikacje zawodowe
    • mile widziane doświadczenie zawodowe
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • pracę w dużej i stabilnej firmie
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, Karta MultiSport, PPE)

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 27.08.2019 r.
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.