Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Symfony Developer

Systemy IT Paweł Zegardło

15 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozytywne nastawienie i chęć rozwoju :)

  • implementacja nowych funkcjonalności w oparciu o najlepsze standardy,

  • współpraca z zespołem, w tym z doświadczonym Architektem IT,

  • realizacja funkcjonalności w oparciu o PHP 7/8, z zastosowaniem bazy danych PostgreSQL/MySQL oraz frameworka Symfony,

  • usprawnianie mechanizmów CI/CD,

  • dbanie o jakość i czytelność kodu (własnego, jak i innych członków zespołu - aktywny udział w code review),

  • realizacja testów jednostkowych (phpunit), testów funkcjonalnych, testów codeception (przeszkolimy Cię jeśli nie masz doświadczenia :))

  • czynny udział w spotkaniach, podczas których planujemy dalsze prace w projekcie poprawiające jego jakość i stabilność - będzie to dla Ciebie okazja na przedstawienie swoich pomysłów i wykazanie inicjatywy, co jest dla nas bardzo cenne (i premiowane).

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-4 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP,

  • bardzo dobra znajomość frameworka Symfony lub Laravel,

  • dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT (z poziomu linii poleceń),

  • znajomość Dockera,

  • wiedza z zakresu optymalizacji schematu bazy danych, zapytań SQL,

  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,

  • znajomość mechanizmów typu redis, memcache,

  • umiejętność tworzenia API REST, doświadczenie w integracjach,

  • mile widziane: doświadczenie z AWS (SES, DynamoDb) lub GCP, znajomość k8s, Terraform, doświadczenie z VueJS lub React, umiejętność tworzenia testów automatycznych (Selenium/Cypress), testów wydajnościowych

O nas

Wierzymy, że każdy chce być doceniony za swoją pracę, dlatego co pół roku wypłacamy premię 25% dodatkowej pensji, a po roku współpracy powiększamy Twoje wynagrodzenie o wysokość inflacji!

Jesteśmy firmą, w której stawiamy na pozytywne relacje zarówno z klientami, jak i z pracownikami - w końcu tak wiele czasu razem spędzamy w pracy (mimo pracy zdalnej), że warto aby czas ten był spędzony w dobrej atmosferze, z zadowoleniem obu stron, z możliwością uczenia się czegoś nowego od siebie nawzajem i wspólnego świętowania sukcesów projektowych. Dbamy o to na codzień.

Będzie nam bardzo miło spotkać się na rozmowie rekrutacyjnej. Nasz proces rekrutacyjny jest bardzo krótki: po jednym spotkaniu wracamy z decyzją w ciągu maksymalnie 5 dni. Nie przewidujemy do wykonania projektów w formie "zadań domowych".