Polcode Sp. z o.o.

Polcode Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 000‐10 000 zł brutto / mies.
umowa o dzieło
7 000‐12 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000‐12 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 lip 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grzegorza Piramowicza 11/13

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7

  • Symfony

  • HTML5/CSS3/JavaScript

  • React.js/Vue.js

  • MySQL

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy polskim software house’em, współpracujemy ze startupami, SaaS’ami i eCommerce’ami z całego świata. Specjalizujemy się w technologiach opensource.

Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz. Pracuj zdalnie z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych biur w

Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Białymstoku.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o najnowsze wersje Symfony - zgodnie z najlepszymi standardami.

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).

  • Współpraca z klientami z całego świata.

  • Estymacja czasochłonności zadań programistycznych.

  • Stawianie czoła codziennym wyzwaniom w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Nasze wymagania

  • Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.

  • Doskonale znasz PHP 7 i Symfony 4.

  • Masz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia z frameworkiem Symfony.

  • Swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript).

  • Masz za sobą kilka komercyjnych projektów w React.js i Angular.

  • Posiadasz dobrą znajomość baz danych (głównie MySQL).

  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Dockerem.

Podział czasu pracy
60%

Nowe funkcjonalności

15%

Samorozwój

10%

Wsparcie klienta

10%

Bug fixing

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu, wsparcie Mentora, code review, support grup technologicznych na wewnętrznych komunikatorach.

  • Pracę w projektach dopasowanych do Twoich core’owych technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności.

  • Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.

  • Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.

  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu, pomagać w rekrutacji programistów, doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji czy też pełnić rolę lidera projektu lub mentora. Wybór należy do Ciebie.

  • Pokrycie kosztów certyfikacji.

  • Możliwość wyjazdów służbowych na konferencje i eventy specjalistyczne.

  • Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Zadanie techniczne

4

Rozmowa techniczna

5

Witaj w Polcode!

Cześć!

Jesteśmy zgranym zespołem, który od 14 lat dostarcza inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata. Dzięki kreatywności i pasji do kodowania zrealizowaliśmy już ponad 1300 projektów. Dążymy do idealnego dopasowania rozwiązań technologicznych do potrzeb biznesowych klientów. Szyte na miarę innowacyjne oprogramowanie o międzynarodowym zasięgu - to jest nasz cel.

Właśnie dlatego stworzyliśmy w Polcode wyspecjalizowane grupy technologiczne, w których mocno wspieramy rozwój umiejętności naszych developerów. Stwarza to świetną okazję do zapoznania się z nowymi technologiami i możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami. Właśnie dlatego stworzyliśmy w Polcode wyspecjalizowane grupy technologiczne, w których mocno wspieramy rozwój umiejętności naszych developerów. Stwarza to świetną okazję

do zapoznania się z nowymi technologiami i możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami z całej Polski.

Stawiamy na elastyczność w wielu aspektach, również w kwestii wyboru trybu pracy. Od początku istnienia firmy umożliwiamy pracę zdalną, dzięki temu wdrożyliśmy procesy i rozwiązania, które pozwalają na efektywną współpracę w rozproszonych geograficznie zespołach. Jesteśmy pasjonatami kodowania, chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT. Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy