Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Królewska 18

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TCP/IP

  • Bash

  • Python

  • Git

  • Chef

  • Ansible

  • AWS

  • Azure

  • Google Cloud

  • OVH

  • PostgreSQL

  • Cassandra

  • Influx

  • Elasticsearch

System operacyjny

O projekcie

Osoba zatrudniona na stanowisku SysAdmin'a będzie wspierać rozwój, utrzymanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa dla systemów zarządzanych wewnątrz firmy. Będzie odpowiedzialna także za optymalizację wydajności, wykonywanie kopii zapasowych oraz za zapewnienie ciągłości działania systemów.

Systemy o których mowa, to w większości systemy transakcyjne wraz z aplikacjami peryferyjnymi, które muszą cechować się wysokim uptime.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, utrzymanie oraz rozwój infrastruktury serwerowej oraz sieciowej firmy

  • Administrowanie VPN

  • Monitorowanie działania infrastruktury serwerowej oraz sieciowej

  • Dbanie o wysoką dostępność usług sieciowych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows - mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość TCP/IP oraz zagadnień związanych z routingiem

  • Podstawowa znajomość języków skryptowych (Bash, Python)

  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji (Git)

  • Znajomość narzędzi automatyzacji (Chef, Ansible)

  • Wiedza z dziedziny bezpieczeństwa systemów

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi monitoringowych

  • Doświadczenie w używaniu public cloudów (AWS, Azure, Google Cloud, OVH)

  • Dobra znajomość administracji serwerami, load balancer'ami, HTTP reverse Proxy (nginx, HAProxy, Apache)

  • Podstawowe umiejętności administracji bazami danych, np.PostgreSQL , Cassandra, Influx, Elasticsearch

  • Wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne

Podział czasu pracy
40%

Utrzymanie serwisów

35%

Nowe funkcjonalności

5%

Wsparcie klienta

10%

Tworzenie dokumentacji

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • devOps
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • system bonusowy

  • wykorzystywanie najnowszych technologii związanych z rozproszoną architekturą systemów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Porozmawiajmy

3

Spotkajmy się

4

Informacja zwrotna

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów oraz rozwiązań dla rynków finansowych.

Jako firma z branży fintech / technologii finansowej opracowujemy zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy również aplikacje do zarządzania platformami oraz systemy analityczne do zarządzania ryzykiem dla brokerów finansowych, giełd kryptowalutowych, dostawców płynności i banków. Współpracujemy z klientami z całego świata – głównie brokerami forex, giełdami i bankami.

W ciągu 8 lat działalności udało nam się pozyskać ponad 180 klientów instytucjonalnych. Zainteresowanie naszymi produktami systematycznie rośnie, dlatego aktywnie poszerzamy nasz zespół programistów. Poszukujemy pracowników do naszego ponad 60-osobowego zespołu, który pracuje w Polsce w dwóch biurach mieszących się w Warszawie i Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy