Oferta pracy

SysAdmin / DevOps Engineer

Famoc S.A.O firmie

7 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)

Famoc S.A.

Wajdeloty 12

Gdańsk

KLIKNIJ i zobacz czym jest Famoc?

Praca w Famoc to pasja do najnowszych technologii. Uważamy, że urządzenia mobilne są świetne… chyba że jesteś w branży IT i musisz je zabezpieczyć i nimi zarządzać. Na szczęście udało nam się znaleźć rozwiązanie, które pomoże firmom dbać o smartfony i tablety, nie tracąc przy tym tego, co w nich najlepsze – dreszczyku emocji związanego z ich wykorzystaniem w pracy. Nasza załoga to już 50 osób i chcemy więcej!

Z kim na co dzień współpracujemy?

  • Giganci telekomunikacyjni: Samsung, Google, T-Mobile, Orange, Polkomtel
  • Wybrani klienci: Poczta-Polska, mBank, Generali, Intercity, Komenda Główna Policji

Kogo szukamy?

Szukamy specjalisty - regulara, który zasili nasz silny, 3-osobowy dział DevOps!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Zadania serwisowe oraz wsparcie systemów oraz serwerów, zaplanowane prace serwisowe
  • Programowanie automatycznych mechanizmów monitorowania dla kluczowych elementów rozwiązań firmy
  • Analiza problemów i błędów, identyfikacja i naprawa źródeł problemów
  • Automatyzacja rutynowych zadań IT
  • Współpraca z działem programistów oraz działem wsparcia

Co powinieneś/aś mieć?

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemem Linux - 3 lata lub więcej
  • Doświadczenie w zarządzaniu sieciami - 3+
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskami wirtualnymi (VMWare) - 3+
  • Zaawansowany poziom: BASH
  • Systemy monitoringu (Icinga)
  • Angielski - poziom min. B2
  • Umiejętność pracy z osobami o różnych poziomach zaawansowania

A na pewno będziemy chcieli się spotkać, jeśli dorzucisz do tego:

  • Python, Jenkins, Ansible
  • Doświadczenie w technologiach Cloud (AZURE)
  • Doświadczenie z technologią Docker

Nasz stack technologiczny:

CentOS, Ansible, Jenkins, VMWare, Azure, GCP, ELK, Icinga, git.

A co w zamian?

W Famoc znajdziesz przede wszystkim fajnych ludzi, brak korpo struktur, ciekawe technologie i stabilną pracę w dynamicznej, działającej globalnie firmie. Do tego paczka benefitów:

  • Roczny budżet szkoleniowy
  • Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7:00 a 10:00)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Służbowy laptop i telefon
  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna
  • Dofinansowanie kart Multisport
  • Piłkarzyki, xbox i rzutki
  • Dwudniowy onboarding i lunch zapoznawczy z CEO
  • Owocowe środy i nielimitowana kawa ;)
  • Spełniane marzenia pracowników z pudła marzeń :)
  • Dogodna lokalizacja biura, 3 minuty od SKM Wrzeszcz

Zapraszamy do przesyłania CV! :)

Jeśli chcesz zobaczyć więcej z życia firmy, sprawdź:

Facebook  Instagram  YouTube Twitter

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy