Oferta pracy

10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

  • SQL

Mile widziane

  • Ansible

  • VMware

  • Proxmox

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • MSSQL

  • Zabbix

  • HAProxy

  • Graylog

  • Varnish

  • Cloudflare

  • Ngnix

  • SphinxSearch

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami opartych na systemach z rodziny Linux (Debian/Ubuntu)

  • Administracja serwerami opartych na systemach z rodziny Windows Server (2012/2016/2019)

  • Rozwój i utrzymanie infrastruktury sieciowej oraz wirtualnych sieci prywatnych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu monitorowania oraz automatyzacji procesów zarządzania systemami operacyjnymi

  • Rozwój i utrzymanie infrastruktury serwerowej

  • Rozwój i utrzymanie środowiska wirtualnego

  • Bezpieczeństwo systemów IT

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Linux (Debian/Ubuntu)

  • Dobra znajomość systemów Windows Server (2012/2016/2019)

  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją

  • Znajomość zagadnień baz danych opartych o język SQL

  • Dobra znajomość zagadnień z dziedziny sieci komputerowych

  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta

  • Dyspozycyjność oraz komunikatywność

  • Otwarty umysł oraz chęć do nauki

  • Znajomość systemów automatyzacji Ansible

  • Doświadczenie z oprogramowaniem VMware, Proxmox

  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, MSSQL

  • Znajomość systemu monitoringu Zabbix

  • Zarządzanie ruchem sieciowym za pomocą HAProxy

  • Doświadczenie lub znajomość z systemami: Graylog, Varnish, CloudFlare, Ngnix, SphinxSearch

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - kontrakt B2B lub umowa zlecenie

  • Praca w młodym zespole

  • Zarobki zależne od umiejętności oraz zaangażowania

  • Komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze

  • Duże możliwości rozwoju

  • Możliwości awansu i podwyższenia wynagrodzenia

  • Zarobki od 10 000 - 12 000 zł netto (wynagrodzenie zależy od posiadanych umiejętności)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.