Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sysops / Devops (Administartor IT)

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Coders House skupia się na działalności w obszarze IT. Jesteśmy zespołem programistów i managerów doświadczonych w prowadzeniu międzynarodowych projektów. Możesz liczyć na nasze najlepsze standardy jakości i współpracę z doświadczonymi inżynierami IT, którzy pracują efektywnie i wydajnie, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Tworzymy projekty według potrzeb naszych klientów. Dostarczamy im wysokiej jakości rozwiązania, które dają im przewagę konkurencyjną na całym świecie. Jesteśmy dumni z umiejętności połączenia nowoczesnych rozwiązań IT (mobilność, chmura, media społecznościowe) z tworzeniem nowoczesnych aplikacji działających globalnie. Kreujemy różnorodne projekty internetowe, takie jak nowoczesne strony www i aplikacje mobilne. Zajmujemy się też marketingiem cyfrowym. Specjalizujemy się w temacie kryptowalut i technologii blockchain.

    Junior - Senior

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Administracja serwerami na systemach Linux, monitorowanie, optymalizacja i zapewnianie niezawodności.
    • Wsparcie zespołów deweloperskich w procesach Continuous Integration & Continuous Deployment.

    Wymagane:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora IT lub DevOps Engineer.
    • Dobra znajomość systemów Linux.
    • Podstawowa umiejętność programowania na potrzeby automatyzacji procesów (Bash / Python).
    • Znajomość GIT, Docker, KVM, SQL, noSQL, Nginx.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie z provisioningiem oraz infrastructure as a code (Terraform, ansible).
    • Praktyczna unmiejetność pracy z kontenerami i wirtualizacją.
    • Znajomość praktyczna CI/CD (Jenkins, Bamboo).
    • Podstawowa wiedza na temat działa protokołów sieciowych.
    • Otwarty umysł, elastyczność, inicjatywa, ciekawość i chęć do nauki.

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie, premie okazyjne jak również wyjazdy szkoleniowo-integracyjne
    • Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole specjalistów
    • Wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze.
    • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, opłacone lekcje języka angielskiego, game room
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
    • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Please add: I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.