Oferta pracy

SysOps

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Red Hat OS

  • OpenShift

  • Docker

  • Kubernetes

  • PowerShell

  • Shell

  • Go

System operacyjny

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

W przypadku tego stanowiska oferujemy pracę zdalną w dowolnym wymiarze. Od czasu do czasu miło nam będzie spotkać się z Tobą też w biurze.

Twój zakres obowiązków

Dokąd szukamy?

Kandydata do niedużego interdyscyplinarnego zespołu kodujących administratorów. W samym zespole panuje swobodna atmosfera i dbamy o to by cały czas podejmować się nowych wyzwań. Każde z nas potrafi pracować w grupie, dzielić się wiedzą, żarliwie dyskutować i gdy trzeba czasem się spierać. Jednak najważniejsze, że zawsze możemy na siebie liczyć wzajemnie – dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasze wymagania

  • Znajomości: naszego stosu, zagadnień sieciowych (protokół IP, Routing, protokół HTTP/HTTPS). Certyfikatu RHCSA

  • Umiejętności instalacji, konfiguracji i automatyzacji środowiska RedHat OpenShift

Mile widziane

  • znajomość: architektury mikroserwisów, systemów do automatyzacji (SaltStack, Ansible)

  • narzędzi CI/CD: Jenkins, Artifactory, Nolio, Azure DevOps, Kafka, Splunk, Prometheus, Grafana, ElasticSearch

  • wiedza na poziomie RedHat RHCE lub certyfikat RHCE

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]