Oferta pracy

System Administration Manager (SAP)

Devire

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej stabilnej marki, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

System Administration Manager

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynowym systemem informatycznym oraz systemem kontroli magazynu

  • Odpowiedzialność za funkcjonalność systemu i rozwój nowych funkcji, w tym interfejsy WMS, WCS i PLC

  • Edukowanie i szkolenie użytkowników końcowych w zakresie funkcjonalności systemu

  • Zapewnienie skutecznego i wydajnego zarządzania incydentami

  • Dbanie o to, by procedury związane z systemem były wysokiej jakości oraz  prawidłowo wdrożone

  • Ścisła współprace z managerem zarządzającym oraz managerami poszczególnych działów biznesowych

  • Zarządzanie podległym zespołem advanced userów oraz specjalistów SAP

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość infrastruktury magazynowej, WMS, WCS i systemów uzupełniających

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i menedżerskie

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Zdolności komunikacyjne i koordynacyjne oraz nastawienie na współpracę oraz dzielenie się wiedzą

  • Całościowe spojrzenie na szerszą perspektywę

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • Pracę w inspirującym i dynamicznym otoczeniu biznesowym, dającym możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy