Logo Pracuj.pl

System Administrator

Benhauer Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Benhauer Sp. z o.o.

Grzegórzecka 21

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Perl

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie bieżącej infrastruktury aplikacji,
  • monitoring infrastruktury, usług, systemu, sprzętu, aplikacji,
  • instalacja serwerów, konfiguracja usług,
  • analizowanie infrastruktury i sugerowanie optymalnych rozwiązań,
  • analiza dostarczalności e-mail,
  • administracja systemami Linux.

Nasze wymagania

  • znajomości systemu Linux,
  • biegłej umiejętności pisania skryptów (Bash/Perl),
  • znajomości systemu pocztowego Postfix,
  • umiejętności rozwiązywania problemów.

  • znajomość baz danych i SQL.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

To oferujemy

  • możliwość zrobienia kariery w międzynarodowej firmie i dodanie do swojego CV wyjątkowej pozycji, która na zawsze wzmocni Twój profil zawodowy,
  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, który błyskawicznie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do skutecznego wykonywania pracy,
  • bezpośredni wgląd i wtajemniczenie w metody prowadzenia innowacyjnego na skalę globalną startupu,
  • mamy własny firmowy elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce,
  • specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich i rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach, dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka

Klauzula

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w

Benhauer Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie

ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wyrażenie powyższej zgody na przetwarzane danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu

rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

SALESmanago to jedyna platforma CDXP (all-in-one Customer Data Platform & Customer Experience Platform) wspierana sztuczną inteligencją i wykorzystująca podejście no-code. Wykorzystywana jest przez ponad 2000 klientów (m.in. Starbucks, Vodafone, Lacoste, New Balance, Victoria’s Secret) w 50 krajach. Financial Times określił SALESmanago jako najszybciej rosnącą platformę marketing automation w Europie.

SALESmanago wykorzystuje pełen potencjał danych o klientach, łącząc zaawansowaną analitykę i hiperpersonalizację do dostarczenia w pełni konfigurowalnych, spersonalizowanych doświadczeń we wszystkich kanałach marketingowych.

Firma zlokalizowana jest w Krakowie i zatrudnia 300 doświadczonych konsultantów, data scientists i inżynierów. SALESmanago działa międzynarodowo dzięki szerokiej sieci ponad 1000 partnerów biznesowych.

Jesteśmy startupem z doskonałym produktem, wyjątkową kulturą organizacyjną, doskonale funkcjonującymi zespołami oraz ogromnymi ambicjami podbijania polskiego i międzynarodowego rynku.

System Administrator, Grzegórzecka 21, Grzegórzki, Kraków