Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    System Administrator

    MDDV SP Z O. O.

    • lubelskie

      lubelskie
    • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
    • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna

    Technologie, których używamy

    Wymagane

    • VMware

    • Hyper-V

    • XenServer

    • AWS

    • Microsoft Azure

    • Google Cloud Platform

    Mile widziane

    • Jenkins

    • GitLab

    • Docker

    • Kubernetes

    • Windows Server

    System operacyjny

    O projekcie

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: System Administrator

    Miejsce pracy: zdalnie

    Technologie i narzędzia w MDDV:

    • kod wersjonowany jest w Gitlab, stosujemy gitflow + code review,

    • do zarządzania projektami używamy Jiry,

    • korzystamy z narzędzi Google Workspace,

    • 90% infrastruktury trzymamy w chmurach lub na dedykowanych serwerach (bardzo lubimy AWS :)),

    • zabbix, grafana, prometheus, icinga realizuje nam monitoring,

    • sporo nowych projektów stawiamy na Kubernetesie,

    • do codziennej komunikacji używamy Slacka i czasami Google Meet,

    • budujemy wewnętrznie wiki, które pomaga mocno w pracy.

    Twój zakres obowiązków

    • konfiguracja i utrzymanie serwerów i aplikacji (AWS, Azure, GCP, OVH, Hetzner, serwerownie Klientów),

    • tworzenie skryptów do deployu m.in. w Ansible/Terraform,

    • współpraca z zespołami programistycznymi Klientów nad wdrażaniem nowych rozwiązań,

    • reagowanie na monitoring.

    Nasze wymagania

    • dobra znajomość systemu Linux,

    • doświadczenie z zakresu monitorowania i utrzymania systemu Linux,

    • wiedza na temat wirtualizacji (VMware, Hyper-V, XenServer),

    • wiedza na temat konfiguracji i zarządzania bazami danych SQL i NoSQL,

    • doświadczenie w konfiguracji serwerów HTTP i pocztowych,

    • wiedza na temat usług oferowanych przez AWS/Azure/GCP,

    • umiejętność debugowania problemów z wydajnością,

    • znajomość działania protokołów sieciowych,

    • angielski na poziomie komunikatywnym.

    • umiejętność posługiwania się dowolnym językiem programowania lub językiem skryptowym,

    • umiejętność konfiguracji i posługiwania się systemami typu CI/CD (np.: jenkins/gitlab),

    • znajomość Docker i Kubernetes,

    • znajomość Windows Server.

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • wspieramy Cię w rozwoju zawodowym. Masz do dyspozycji budżet szkoleniowy oraz dostęp do kursów czy biblioteki online,

    • możesz wybrać dowolny typ umowy. B2B z płatnymi dniami odstąpienia od pracy albo UOP,

    • dostajesz dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,

    • będziesz pracować w zespole doświadczonych specjalistów,

    • gwarantujemy Ci udział w ciekawych projektach,

    • masz możliwość wystąpień na wydarzeniach organizowanych przez Fundację SysOps/DevOps Polska - to my założyliśmy SO/DO :),

    • masz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów penetracyjnych.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • świętowanie urodzin

    W MDDV codziennie ratujemy świat naszych Klientów! Zarządzamy ich chmurą, serwerami, siecią i workstacjami. Pomagamy im w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wdrażaniem nowych technologii i rozwiązujemy ich codzienne problemy. W gronie naszych Klientów znajdują się między innymi MasterCard, Medicover, inFakt, Samsung, Frisco i wielu innych. Wspieramy firmy developerskie, kancelarie prawne, startupy itp. - sprawdź naszą stronę: https://www.mddv.pl

    Przewiń do profilu firmy