Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

System Administrator

EkonceptO firmie

  • Jana z Kolna 29, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ekoncept

Jana z Kolna 29

Sopot

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie środowiskami serwerowymi Linux/Windows

  • Administrowanie serwerami Asterisk

  • Administrowanie sieciami LAN/WAN

  • Nadzorowanie oraz podnoszenie poziomu zabezpieczeń systemów IT

  • Świadczenie pomocy zdalnej

Nasze wymagania

  • Sumiennego podejścia do wykonywania obowiązków

  • Znajomości systemu Linux (Proxmox, Debian, FreeBSD) oraz Windows Server (zarządzanie AD)

  • Znajomości tematyki telekomunikacyjnej (zarządzanie serwerami Asterisk)

  • Umiejętności zarządzania sieciami komputerowymi na poziomie CCNA

  • Umiejętności pracy w zespole oraz z klientami zewnętrznymi

Mile widziane

  • Znajomość SQL (Firebird, Postgres)

  • Wykształcenie informatyczne

  • Zdolność do szczegółowej analizy problemów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne i satysfakcjonujące warunki pracy

  • Duże możliwości samodoskonalenia i rozwoju

  • Pracę przy nowych technologiach informatycznych

  • Biuro w dogodnej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem

  • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu