Oferta pracy

System Administrator (SysOps)

FINGO sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Security

  • Networks

  • Automation

  • Virtualization

O projekcie

NASZE ŚRODOWISKO OPARTE JEST NA SYSTEMACH:

AWS, Proxmox, Palo Alto Networks, Kubernetes, Zabbix, Ansible, Microsoft 365, Jira, Slack, GitLab, Jenkins.

O ZESPOLE:

Zespół SysOps/DevOps tworzy obecnie 8 osób. Sami organizujemy sobie pracę i wspólnie decydujemy

o przydziale zadań. Opiekujemy się systemami IT w firmie, dbamy o kształt infrastruktury i środowisk developerskich.

JAK DZIAŁAMY:

• zapewniamy wsparcie dla około 30 projektów developerskich

• rozwijamy się w obszarach chmurowych oraz bezpieczeństwie systemów IT

• podejmujemy decyzje finansowe w zakresie zakupu nowego sprzętu

• mamy bezpośredni kontakt z użytkownikami

• jesteśmy proaktywni w rozwiązywaniu problemów technicznych

• pracujemy bez szefa, który rozdziela zadania (decyzje zapadają tam, gdzie są potrzebne)

• korzystamy z metodologii Scrum

NAD CZYM TERAZ PRACUJEMY:

Jesteśmy w trakcie migracji maszyn wirtualnych z platformy XenServer na Proxmox, migracji lokalnego CI do środowiska chmurowego AWS oraz doskonalenia i opracowywania nowych scenariuszy disaster-recovery dla infrastruktury IT.

Twój zakres obowiązków

Rozszerzamy zespół o administratora systemów, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpiecznej i wydajnej pracy systemów, automatyzację procesów IT oraz doskonalenie zasad dotyczących polityki bezpieczeństwa i ciągłości działania firmy.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie z obszaru administracji systemu operacyjnego Linux i doświadczenie w wirtualizacji

  • masz wiedzę na poziomie RedHat RHCE, znasz narzędzia do monitoringu i systemy automatyzacji

  • potrafisz pisać skrypty Shell, Python i wykorzystywać je w administracji systemów

  • znasz działanie MS Active Directory oraz masz doświadczenie w administracji sieci z wykorzystaniem AD

  • jesteś mocno zorientowany na aspekty bezpieczeństwa, masz doświadczenie w konfiguracji routerów, firewalli, tuneli VPN oraz rozwiązań IDS/IPS

  • dostrzegasz możliwości usprawnień i automatyzacji zarządzania systemami IT

  • lubisz dzielić się wiedzą i wyznaczać nowe kierunki rozwoju

  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • corocznie przeznaczamy do 50% zysków dla całego zespołu

  • kursy, szkolenia, konferencje

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • elastyczne godziny pracy

  • lekcje angielskiego i niemieckiego

FINGO sp. z o.o.

Jesteśmy software housem z 20-letnim doświadczeniem. Rdzeniem naszej działalności jest tworzenie oprogramowania. Rozwijamy własne produkty i realizujemy projekty głównie dla branży FinTech. Budujemy długofalowe relacje oparte na zaufaniu wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Przewiń do profilu firmy