Oferta pracy

System Administrator

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

14 000‐16 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Nowogrodzka 21
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.

Nowogrodzka 21

Warszawa

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach  profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

System Administrator (Linux & Jboss)

Numer ref.: IP/GMVA/06/2020

Poszukujemy doświadczonego Administratora Systemu do obsługi środowisk produkcji i testów akceptacji użytkowników. Oba te środowiska składają się ze scentralizowanego klastra JBoss 7 EAP działających na RedHat Linux 8 w celu zapewnienia wysokiej dostępności, z danymi przechowywanymi w bazie danych MS SQL Server. Do ochrony danych używane są moduły Apache, takie jak ha_proxy, mod_security.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia w przypadku awarii systemów / usług
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z systemami pośredniczącymi
  • Planowanie i przeprowadzanie aktualizacji w cyklu życia (w koordynacji z innymi zespołami)
  • Zapewnienie standardowych procedur operacyjnych (SOP) i innej dokumentacji technicznej
  • Wspieranie innych zespołów
  • Tworzenie i dostarczanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (systemy Ubuntu i / lub RedHat)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedzę i komercyjną pracę z następującymi technologiami: RedHat JBoss, PostgreSQL, Apache, Drupal, ElasticSearch, ESRI ArcGIS server and portal, Solita + ClamAV
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Różnorodność zadań, odpowiedzialności i projektów
  • Długofalową współpracę w stabilnej firmie
  • Możliwość zatrudnienia na B2B lub UoP
  • Opiekę medyczną w Enel - Med
  • Dopłatę 50% do karty Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy