Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

System Administrator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    O NAS
    Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i za granicą.

    NASZE ROZWIĄZANIA
    Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

    SYSTEM ADMINISTRATOR

    Wymagamy:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomości Internet Information Services od strony administracyjnej
    • Znajomości MS SQL Server od strony administracyjnej
    • Znajomość Team Foundation Server
    • Znajomości Exchange Server oraz Lync Server od strony administracyjnej
    • Znajomości środowisk Windows oraz Windows Server od strony administracyjnej
    • Umiejętności automatyzacji zadań (Powershell, cmd)
    • Znajomości Windows Sharepoint od strony administracyjnej

    Mile Widziane:

    • Podstawowa znajomość systemu Linux
    • Podstawowa wiedza o protokole ipsec

    Cenimy:

    • Certyfikaty potwierdzające umiejętności
    • Wykształcenie kierunkowe

    Zadania:

    • Administracja IIS 8.0, 8.5
    • Administracja serwerami Microsoft SQL 2012,2014,2016
    • Administracja środowiskiem Active Directory
    • Administracja środowiskiem Release Management (TFS 2013)
    • Administracja systemami Windows
    • Rozwijanie umiejętności obsługi wybranych produktów Microsoft

    Oferujemy:

    • Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą
    • Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Elastyczne godziny pracy
    • Elastyczny wymiar pracy
    • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania z nazwą stanowiska w temacie wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)