Oferta pracy

System Analyst - Rozwój Bankowości Internetowej i Mobilnej

ALIOR BANK

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • SOAP

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowa analiza wymagań biznesowych i tworzenie dokumentacji technicznej,

  • projektowanie api dla obsługi nowych i rozwoju istniejących rozwiązań,

  • współpraca z zespołem developerskim w procesie tworzenia oprogramowania,

  • parametryzacja produktów,

  • wsparcie procesu testowania wdrażanych rozwiązań,

  • analiza i badanie przyczyn błędów

Nasze wymagania

  • znajomość cyklu życia projektu informatycznego

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku analityk

  • podstawowa wiedzę dot. wytwarzania oraz testowania oprogramowania,

  • znajomość technologii REST, SOAP, formaty xml, json,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej,

  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • chęć nauki i zdobywa doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • opiekę mentorską,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop