System Analyst

ASTEK Polska

umowa o pracę
9 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 60016 800 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • APEX

Mile widziane

  • PL/SQL

O projekcie

Jest to propozycja długofalowego dołączenia do zespołu APEX, a nie pod konkretny projekt.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie analityczne w bieżącym rozwoju hurtowni danych

  • Projektowanie rozwiązań na bazie danych i w aplikacji frontend napisany w apex

  • Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej

  • Bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi oraz programistami

  • Przeprowadzanie testów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze analizy procesów i wymagań systemowych (+ biznesowych/mile widziane) dla IT

  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL

  • Znajomość środowiska APEX

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość języka PL/SQL na środowisku Oracle DB

  • Doświadczenie w pracy z hurtownią danych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Przewiń do profilu firmy