Oferta pracy

System Engineer

DRÄXLMAIER

  • Wincentego Pola 21, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DRÄXLMAIER

Wincentego Pola 21

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac projektowych w obszarze elektronicznym zgodnie z wymogami klienta oraz z zachowaniem norm jakościowych i obowiązujących terminów

  • Tworzenie specyfikacji wymagań systemowych i architektury we współpracy z innymi działami

  • Opracowywanie wymagań technicznych i rozwiązań na poziomie systemu

  • Działanie jako osoba kontaktowa

  • Wyjaśnianie problemów systemu we współpracy z kierownikami projektów

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wiedzę z zakresu planowania i realizacji projektów

  • Znasz standardy rozwoju motoryzacji (Automotive SPICE, ISO26262)

  • Potrafisz motywować osoby zaangażowane w projekt

  • Potrafisz rozwiązywać problemy, masz innowacyjne myślenie i posiadasz wysokie kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

  • Rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

  • Przyjazne środowisko pracy (piłkarzyki, ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

  • Elastyczny czas pracy, promując work-life balance

  • Dostęp do platformy benefitów, w której decydujesz z których benefitów będziesz korzystać

  • Parking dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

DRÄXLMAIER

Nowoczesne systemy wiązek kablowych i ekskluzywne wnętrza pojazdów: marka DRÄXLMAIER oznacza innowacje tworząc produkty, które zwiększają przyjemność z jazdy.

Każdego dnia ponad 70 000 pracowników na całym świecie współpracuje, aby poprzez swoją wiedzę, umiejętności i pasję motoryzacyjną przyczynić się do osiągnięcia tego celu.

Osoby, które lubią podejmować nowe wyzwania, wykorzystują swoją kreatywność i wnoszą swoje pomysły dla wspólnego sukcesu.

Osoby takie jak Ty!

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Sara Muryjas

Numer telefonu: +48 32 4283468