Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

System Engineer

Visiona Sp. z o.o.

Profesora Michała Życzkowskiego 14

Czyżyny

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Relacyjne Bazy danych

  • Nierelacyjne bazy danych

Mile widziane

  • Kafka

  • ELK

  • Docker

  • Cloud

  • Tomcat

  • Java

System operacyjny

O projekcie

Przyjdź i zostań z nami.

Będziesz brał udział w utrzymywaniu i zarządzaniu aplikacjami pracującymi w środowiskach chmurowych, z których korzystają klienci. Będziesz aktywnie wspierał klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych w optymalnym wykorzystywaniu aplikacji oraz brał udział w projektowaniu i budowaniu nowych środowisk chmurowych dla klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Parametryzacja i optymalizacja działających aplikacji.

  • Wsparcie użytkowników aplikacji.

  • Współpraca w ramach projektów IT.

  • Budowanie bazy wiedzy w Zespole.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administrowaniu aplikacjami i / lub wdrażaniu aplikacji.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, terminowość i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

  • Umiejętność pracy w środowisku Linux.

  • Znajomość systemów relacyjnych i nierelacyjnych baz danych oraz języka SQL.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w profesjonalnych projektach

  • współpracę w gronie ekspertów i pasjonatów

  • możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Wspólna rozmowa kwalifikacyjna

3

Zatrudnienie - Witamy w #Visiona Team

VISIONA dostarcza skalowalne i innowacyjne rozwiązania związane z procesami płatności elektronicznych i omni-commerce. Jesteśmy zaufanym partnerem i doradcą dla firm z sektora bankowego, finansowego i e-commerce.

Oferujemy kompletne rozwiązania dedykowane obsłudze płatności elektronicznych zapewniając bezpieczny proces spełniający najwyższe standardy międzynarodowe.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, która posiada wszystkie komponenty procesu 3-D Secure (ACS, Directory Server, 3DS Server i 3DS SDK) certyfikowane przez EMVCo.

Przewiń do profilu firmy