Logo Pracuj.pl

System Engineer

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Powstańców Śląskich 5

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i reagowanie na zdarzenia;
  • Planowanie rozwoju infrastruktury;
  • Wspieranie merytoryczne pracowników innych działów;
  • Dokumentowanie tworzonych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów Debian;
  • dobra znajomość protokołów TCP/IP, DNS, HTTP/S;
  • dobra znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (preferowane MySQL, PostgreSQL, MongoDB);
  • doświadczenie w pracy z Nginx, PHP-FPM i HAProxy;
  • znajomość rozwiązań Zabbix, PFSense;
  • znajomość ZFS.

To oferujemy

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • pakiet medyczny LuxMed oraz kafeterię MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;
  • rozwój w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją oraz wizją rozwoju w przyszłości;
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą ścieżką kariery, w tym możliwość awansu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Mimo, że jesteśmy obecni na rynku już ponad 18 lat, to wciąż mamy energię start up’u za to dużo większe doświadczenie, które pomaga nam z głową rozwijać się we właściwym kierunku. Dzięki temu ciągle poszukujemy nowych talentów. Jeśli myślisz przyszłościowo o swojej karierze, to praca w agencji interaktywnej jest tym, czego szukasz! Aplikuj i dołącz do świetnej ekipy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się branży!

#JasnyKierunekKariery

System Engineer, Powstańców Śląskich 5, Krzyki, Wrocław