Oferta pracy

System&Hardware Integrator

IT LeasingTeamO firmie

10 000‐14 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
System&Hardware IntegratorNumer ref.: 006043

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:

Oferta:

  • Długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę, z wynagrodzeniem w przedziale 10 000 - 14 000 PLN brutto.
  • Ewentualnie współpraca B2B.
  • Dodatkowe diety na czas delegacji.
  • W trakcie pandemii praca 50/50 stacjonarnie i zdalnie.
  • Dogodne warunki pracy - nowoczesne biuro na rzeszowskim Nowym Mieście.
  • Elastyczne godziny startu pracy.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwa spotkania techniczne, online.
  • Pakiet benefitów przy umowie o pracę (karty sportowe, prywatna opieka medyczna, pracownicze programy emerytalne, szkolenia, dofinansowanie do lunchy).
  • Możliwość zwiedzania świata! :)
Praca stała

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy