Oferta pracy

System Inżynier

Eaton TczewO firmie

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie danych otrzymanych od klienta lub zebranych samodzielnie w celu zbadania, zidentyfikowania oraz rozwiązania problemów technicznych zgłaszanych przez klienta.

  • Opracowywanie i weryfikacja procedur testowych, poprzez wykonanie symulacji oraz testów w pojeździe w celu zapewnienia, że spełnione będą założone wymagania systemu.

  • Zapewnienie wysokiej niezawodności i jakości projektowanych produktów poprzez stosowanie odpowiednich standardów i procesów (FMEA, FTA, ProLaunch, Design Reviews).

  • Udoskonalanie standardów i procesów inżynierskich wykorzystywanych na etapie projektowania nowych produktów.

  • Opracowywanie modelu dynamiki pojazdu i przeprowadzanie symulacji w celu sprawdzenia osiągów pojazdu po wprowadzonych zmianach konstrukcyjnych, funkcjonalnych lub otoczenia.

  • Wsparcie podczas integracji prototypów i gotowych produktów skrzyń biegów z pojazdami OEM w zakresie komunikacji i sterowania napędami oraz innymi urządzeniami peryferyjnymi (konfiguracja, kalibracja, sprawdzenie i dopracowanie własności jezdnych).

  • Przeprowadzanie przeglądu projektów w celu ich zatwierdzenia oraz wspieranie innych projektów w zakresie swoich kompetencji.

  • Weryfikacja opracowanych rozwiązań, poprzez przeprowadzanie symulacji, testów podzespołów oraz testów pojazdów.

Nasze wymagania

  • Dyplom Inżyniera (lub ostatni rok studiów) preferowane wydziały: mechaniczny, elektryczny, elektroniki i informatyki, automatyki, mechatroniki.

  • Brak przeciwskazań do uzyskania prawa jazdy kat. C.

  • Płynna komunikacja w języku polskim i angielskim (w mowie i piśmie – poziom B2), niezbędna przy współpracy i bezpośrednim kontakcie z przełożonym, klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Motywacja, samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji, umiejętność zarządzania swoim czasem w kontekście powierzonych mu zadań.

  • Dobre zdolności analityczne niezbędne do rozumienia systemów mechatronicznych, ich testowania oraz rozwiązywania problemów technicznych.

Mile widziane

  • 1 rok doświadczenia/stażu w obszarze projektowania i rozwoju produktów lub w dziale testów.

  • Umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się następującymi narzędziami: MATLAB / Simulink / Stateflow, CANape / CANalyzer / CANoe, SysML (IBM Rhapsody), ClearCase.

  • Znajomość języków programowania (np. C/C++, Python).

  • Znajomość zagadnień związanych z dynamiką pojazdu, przeniesieniem napędu, sterowaniem, mechatroniką.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Bogaty pakiet socjalny: świadczenia urlopowe, świąteczne, paczki itp.,

  • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie,

  • Kulturę i Wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy,

  • Bogaty program wellness: grupy sportowe, dofinansowanie kart sportowych, promowanie zdrowego stylu życia,

  • Możliwości nauki, rozwoju, awansu, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,

  • Rozbudowany system wspierania pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Opis stanowiska

Stanowisko należy do części zespołu opracowującego rozwiązania w zakresie rozwoju układów przeniesienia napędów pojazdów ciężarowych. Osoba na tym stanowisku będzie wspierała rozwój produktu w zakresie projektowania, testowania, weryfikacji i walidacji systemu sterowania skrzynią biegów. W skład tych prac wchodzić będzie: definiowanie wymagań dla sterowników i oprogramowania sterująco-diagnostycznego, opracowywanie planu testów, wykonywanie testów w procesie rozwoju i certyfikacji nowych wersji oprogramowania, jak i całego systemu.

Jako członek tego międzynarodowego zespołu inżynieryjnego, osoba ta będzie pracowała lokalnie w Tczewie, ale będzie na co dzień współpracowała z wieloma lokalizacjami na całym świecie: USA, UK, Brazylia, Indie, Chiny.