Logo Pracuj.pl

System Operator (WMS)

AllegroO firmie

  • Adamów (pow. grodziski)
    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w budowaniu nowego, niekonwencjonalnego Zespołu do obsługi magazynu dla Naszych Klientów
  • Będziesz odpowiadać za poprawne przeprocesowanie przyjęć/zamówień w systemie WMS oraz poprawność stanów magazynowych
  • Zadbasz o realizację priorytetów w kolejności realizowanych przyjęć/zamówień
  • Na co dzień będziesz dbał o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • Wesprzesz zespoły operacyjne w codziennym realizowaniu zadań
  • Wdrożysz optymalizacje oraz usprawnienia jakie wspólnie wypracujemy
  • Rozwiniesz systemy raportowania i wsparcia produkcji zamówień
  • Będziesz współpracował z Key Userami WMS / Kluczowymi Użytkownikami Systemu WMS w weryfikacji codziennych wyzwań związanych z funkcjonowaniem systemów
  • Będziesz odpowiadał za zebranie danych niezbędnych do tworzenia raportów i analiz
  • Stworzysz raporty kluczowych wskaźników efektywności do wspierania Zespołu Operacyjnego oraz decyzji Kierownictwa
  • Nadzór nad poprawną parametryzacją danych w systemie

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi systemów magazynowych,
  • Doświadczenie w pracy na takich narzędziach jak: WMS, Pakiet Office (w tym Excel)
  • Doświadczenie w obsłudze skanera
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą z innymi
  • Chęć do rozwoju i zaangażowanie w nowe zadania
  • Rozwinięte umiejętność analityczne i potrafią wykorzystywać je w codziennej pracy
  • Zaangażowanie i chęć doskonalenia
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się otoczenia
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy,
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie

Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji w Polsce

Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Prowadzimy testy nowych funkcjonalności systemów, w które czynnie angażujemy naszych pracowników

System Operator (WMS), Adamów (pow. grodziski)