Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

System Services Software Engineer - C/C++

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tronel Sp. z o.o.

    Dołącz do dynamicznego zespołu rozwijającego oprogramowanie systemowe i pośredniczące (middleware) na potrzeby światowego lidera w branży telekomunikacji bezprzewodowej.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: SS/SE/04
    Opis stanowiska:
    • utrzymywanie i rozwój oprogramowania systemowego i pośredniczącego (middleware)
    • tworzenie oprogramowania działającego na platformach Windows, Linuks, a także na systemach wbudowanych / systemach czasu rzeczywistego
    • współpraca z międzynarodowymi zespołami w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
    • możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
    • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
    • bardzo dobra znajomość języków C i C++
    • znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji
    • doskonałe zdolności analityczne i diagnostyczne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
    • kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

    Dodatkowe atuty

    • znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej (GSM, GPRS, EDGE, 3G, HSPA, LTE, LTE-A, 5G)
    • znajomość zagadnień systemów wbudowanych i systemów czasu rzeczywistego
    • znajomość technologii COM
    • proaktywne podejście do pracy, samodzielność
    Oferujemy:
    • pracę z nowoczesnymi technologiami
    • możliwość wszechstronnego rozwoju, udziału w różnorodnych projektach, pogłębiania wiedzy
    • atrakcyjne warunki pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatną opiekę medyczną
    • dofinansowanie w ramach programu MyBenefit
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • równowagę między pracą i życiem prywatnym, imprezy integracyjne
    • pakiet relokacyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.