Oferta pracy

Systems Analyst - Rozwój Systemów Obsługi Klienta

ALIOR BANK

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z różnymi jednostkami biznesowymi podczas tworzenia procesów biznesowych przy wdrażaniu produktów i usług bankowych,

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych i systemowych,

  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,

  • współpraca z zespołem developerskim w procesie tworzenia oprogramowania,

  • analiza i badanie przyczyn błędów,

  • parametryzacja produktów.

Nasze wymagania

  • posiada ogólną wiedzę dotyczącą analizy i wytwarzania oprogramowania,

  • posiada doświadczenie w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych,

  • posiada umiejętność czytania dokumentacji systemowej na poziomie umożliwiającym wyciąganie wniosków i proponowanie zmian w logice istniejących systemów,

  • posiada umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,

  • zna technologię REST, SOAP, formaty xml oraz SQL,

  • zna narzędzia JIRA i Confluence,

  • ma rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne,

  • chętnie uczy się i jest otwarta na rozwój.

To oferujemy

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop