Logo Pracuj.pl

Systems Engineer

SCS ExpertO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SCS Expert

Gdańska 27/31

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SAS

Mile widziane

  • Hadoop

  • AWS

  • Azure

  • Python

  • Java

  • Go

  • Lua

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie, konfigurowanie i administrowanie rozwiązaniami opartymi o technologię SAS (9.4, Viya) oraz Open Source
  • administracja i bieżące utrzymanie rozwiązań dla największych przedsiębiorstw w kraju i za granicą
  • identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • analiza wydajności systemów
  • uczestniczenie w rozwoju i testowaniu systemów
  • przygotowanie dokumentacji wykonanych prac

Nasze wymagania

  • doświadczenia i wiedzy z zakresu technologii SAS
  • dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux
  • znajomości architektury relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • wykształcenia wyższego informatycznego
  • zaangażowania, dociekliwości, samodzielności, zdolności szybkiego uczenia się
  • umiejętności pracy zespołowej
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację na projekcie u klienta zagranicznego

  • wiedza z zakresu technologii Hadoop
  • umiejętność programowania w dowolnym języku (np. Python, Java, Go, Lua)
  • znajomość Docker, Swarm, Kubernetes
  • znajomość rozwiązań Cloudowych (np. AWS, Azure)
  • znajomość architektury REST i SOAP
  • doświadczenie w obszarze technologii sieciowych, zagadnień bezpieczeństwa, serwerów aplikacji
  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia (umowa o pracę, współpraca B2B)
  • Benefity: opieka medyczna (również dla partnera/rodziny), ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, kurs języka angielskiego on-line, system kafeteryjny tj. vouchery na produkty i wydarzenia
  • Dostęp do różnych technologii oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia w zakresie technologii SAS)
  • Premię roczną przyznawaną w zależności od wyników pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy oraz zespół, którzy zawsze chętnie Ci pomoże
  • Najlepsze praktyki w zakresie rozwoju i wdrożeń oprogramowania
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (laptop, telefon)

SCS Expert - jesteśmy firmą konsultingową i specjalizujemy się w obszarze analityki biznesowe i zarządzania danymi. We wdrożeniach naszych rozwiązań wykorzystujemy oprogramowanie SAS i Open Source. Świadczymy usługi dla firm polskich i zagranicznych, począwszy od instalacji oprogramowania poprzez realizacje wdrożenia aż po utrzymanie i administrację zbudowanego rozwiązania. W SCS Expert jesteśmy nastawieni na rozwój pracowników oraz dostarczanie im ciekawych i rozwijających projektów. Liczymy, że osoby, które wzmocnią nasz zespół pomogą nam dalej budować pozycję na rynku.

Systems Engineer, Gdańska 27/31, Warszawa