Oferta pracy

Systems Management Administrator - Internship

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości monitorowania globalnej infrastruktury IT;

  • Przygotowywanie skryptów automatyzujących pracę (PowerShell, Python, Ansible);

  • Przygotowywanie raportów dostępności w oparciu o bazy danych;

  • Zarządzanie systemami monitorowania na poziomie systemu operacyjnego oraz aplikacji.

Nasze wymagania

  • Absolwent/-ka lub student/-ka ostatniego roku studiów (licencjackich, inżynierskich, itp.) powiązanych z IT – dostępny/a do pracy w pełnym wymiarze godzin;

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych;

  • Podstawowa znajomość systemów Linux Server oraz Windows Server;

  • Podstawowa znajomość obsługi baz danych;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Język angielski - znajomość na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami w infrastrukturze globalnej i zdobywanie praktycznego doświadczenia;

  • Atrakcyjne możliwości kariery w międzynarodowym środowisku;

  • Prywatną opiekę medyczną, platformę MyBenefit, pakiet rabatów na towary i usługi;

  • Elastyczne godziny pracy oraz koleżeńską atmosferę pracy;

  • Umowę o pracę na okres jednego roku;

  • Możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii, a w późniejszym czasie model hybrydowy – 60% zdalnie, 40% w biurze;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 zł brutto.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku