Praca szef produkcji, Zgierz

Mamy dla Ciebie 2 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Łódź, Zgierz, Bełchatów, Radomsko, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Pabianice, Sieradz, Wieluń, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Błaszki, Szadek
    ZADANIA: Nadzór nad pracą podległego personelu oraz zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu produkcji; Kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym z uwzględnieniem...
    opublikowana: 24 stycznia 2020
    • Dąbrówka Wielka (pow. zgierski), Zgierz
    Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (techniczne, technologia żywności); znajomość i obsługa programów komputerowych typu „MS Office”; dobra organizacja pracy, otwarcie na nowe wyzwania, chęć do nauki;...
    opublikowana: 23 stycznia 2020