Columbus Energy S.A.

Szef Agencji Sprzedażowej

Columbus Energy S.A.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i efektywne zarządzanie zespołem

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • 2 lata w sprzedaży bezpośredniej

  • doświadczenie w pracy na własny rachunek

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • sprawna obsługa komputera

  • znajomość technik sprzedaży

  • samodyscyplina i chęć rozwoju

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dodatkowo:

  • wyłączność jeśli chodzi o sprzedaż/zakaz konkurencji***

  • pełna dyspozycyjność jego i zatrudnionych w agencji ludzi

  • praca na wskaźnikach NPS

  • samodzielność w pozyskiwaniu klientów (praca na własnej bazie).

***zakaz konkurencji: wszystkie produkty zwiazane z OZE (stacje pogodowe, klimatyzatory itp.);