Szef Autoryzowanego Serwisu Samochodowego

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

Krótka 16

Stare Miasto

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem obsługi posprzedażnej

  • Kierowanie podległym zespołem pracowników biura serwisu, warsztatu, myjni (motywowanie, ocenianie, delegowanie zadań, wyznaczanie priorytetów, wspieranie w sytuacjach trudnych, rozwój kompetencji)

  • Kształtowanie strategii i polityki sprzedaży usług serwisowych

  • Nadzór nad samochodami naprawianymi w serwisie

  • Monitorowanie poziomu wykonania planów sprzedaży usług serwisowych i części zamiennych

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług i standardu obsługi

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, o kierunku technicznym

  • Zdolnościami interpersonalnymi i kompetencjami menedżerskimi

  • Znajomości technologii napraw i budowy pojazdu

  • Doświadczenie w pracy w serwisie samochodowym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie, oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników pracy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne

  • Dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny

  • Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków