Oferta pracy

Szef Biura Sklepów i Usług

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

LOTOS Paliwa Spółka z o .o.  jest jedną ze spółek, należących do Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A. Główny zakres działalności spółki to rozwój sieci sprzedaży paliw, poprzez które swoje zakupy realizują klienci indywidualni oraz flotowi. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. to lider i dostawca najwyższej jakości produktów, zapewniający swoim klientom profesjonalną obsługę, działający w poczuciu odpowiedzialności za środowisko i gwarantujący pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju osobistego.

Obecnie LOTOS Paliwa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów, w ramach umowy o pracę, na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Numer ref.: Numer referencyjny: 13/LP/20

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży i operacyjnym zarządzaniu kategoriami zakupowymi;
  • znajomość branży handlu detalicznego i sprzedaży sieciowej;
  • umiejętność szybkiego działania i efektywnej organizacji pracy własnej; komunikatywność; dyspozycyjność;
  • biegła znajomość MS Office (w szczególności: arkusze kalkulacyjne, bazy danych, systemy księgowe);
  • wiedza z zakresu zarządzania sprzedażą i operacyjnego zarządzania zespołem;
  • rzetelność, dokładność i skrupulatność;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • otwartość, komunikatywność;
  • prawo jazdy kat. B.

PODSTAWOWE ZADANIA

  • wybór kontrahentów w oparciu o uzgodnione warunki handlowe;
  • inicjowanie i nadzorowanie działań promocyjnych;
  • utrzymywanie relacji z podmiotami zewnętrznymi w celu zapewnienia należytej komunikacji i przepływu informacji;
  • koordynacja procesu wyboru wyposażenia stacji związanego z właściwą ekspozycją towarów;
  • raportowanie do Przełożonego i Zarządu firmy planowanych i przeprowadzonych działań;
  • prowadzenie negocjacji i ustaleń handlowych;
  • podejmowanie decyzji o prowadzonej polityce handlowej;
  • autoryzowanie i podpisywanie zawieranych umów z kontrahentami w zakresie odpowiedzialności przewidzianych dla towarów pozapaliwowych i usług.

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę,
  • karta pracownicza LOTOS Biznes,
  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych.
Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 09.10.2020 roku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy