Oferta pracy

Szef Działu IT

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Jakie zadania będą stały przed Tobą:

  • Zarządzanie i organizacja pracy działu IT firmy,
  • Utrzymywanie sprawności i poprawności działania urządzeń, serwerów i całej infrastruktury sieciowej,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości funkcjonowania firmy poprzez zapewnienie odpowiedniego SLA dla systemów produkcyjnych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu informatycznego i danych firmy,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi funkcjonowanie obszarów IT,
  • Wdrażanie nowych narzędzi w celu ułatwienia działań operacyjnych i usprawnienia zarządzania,
  • Doradztwo dla zarządu firmy w obszarze rozwiązań IT
  • Odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązań centralnych, transfer wiedzy i dostarczanie dokumentacji partnerom biznesowym
  • Zarządzanie jakością przekazywanych przez dostawców zewnętrznych produktów
  • Zarządzanie budżetem działu i budżetem poszczególnych inwestycji

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w kompleksowej obsłudze firm w obszarze wsparcia IT min. 5 lat,
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, zespołami projektowymi, w tym również zespołami rozproszonymi,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeń IT (systemy księgowo-finansowe, projekty informatyczne)
  • Doświadczenie w integracji systemów
  • Praktyczną znajomość aspektów informatycznych (architektura systemów, bazy danych )
  • Ważne poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych (najlepiej poziom „tajne” ) będzie to silny atut
  • Praktyczną znajomość środowisk wielowęzłowych opartych na Windows Serwer (AD, O365)
  • Praktyczną znajomość narzędzi do wirtualizacji (Hyper-V, VMware)
  • Umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania problemów z obszaru IT
  • Umiejętność analizy i rozumienie biznesu, potrzeb i wyzwań branży logistycznej
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, współpraca w zespole, pro-aktywność
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę opartą na indywidualnych preferencjach (umowa o pracę, B2B)
  • Kreowanie nowych rozwiązań IT, aktywny udział przy tworzeniu nowoczesnej organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy