Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Działu Kontroli Jakości

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakres obowiązków

    • Kreowanie i nadzór nad realizacją polityki i strategii jakościowej organizacji.
    • Pełnienie przewodniej roli w rozwoju i nadzorowaniu systemu zarządzania jakością w całej organizacji.
    • Nadzór nad systemem audytu wewnętrznego.
    • Zarządzanie systemową dokumentacją jakościową.
    • Koordynacja projektów poprawy jakości.
    • Tworzenie raportów, analiz wymaganych przez Klienta i firmę.
    • Ciągłe doskonalenie efektywności pracy działu jakości.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością, systemy produkcyjne).
    • Znajomość języka angielskiego
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
    • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołami ludzkimi, delegowania zadań i odpowiedzialności, motywowania pracowników do realizacji wyznaczonych celów, odwaga kierownicza.
    • Orientacja na wyniki i realizację wyznaczonych celów.
    • Wysokie zdolności analityczne, samodzielność, wysoki poziom komunikacji.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.
    • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.
    • Możliwość budowania i wdrażania standardów.
    • Umowę o pracę
    • Benefity (dofinansowanie kart multisport, dofinansowanie do obiadów).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.