Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef działu sprzedaży fotowoltaika

CC PremiumO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • zwiększania sprzedaży poprzez partnerstwa, sieci , pośrednictwo, systemy poleceń

  • pozyskiwanie i wdrażanie współpracowników do działu handlowego

  • rozwój działu sprzedaży

  • coaching handlowców w terenie

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych podległego zespołu

  • proponowanie i wprowadzanie nowych modeli sprzedaży i pakietów reklamowych

  • podejmowanie działań prowadzących do podniesienia poziomu sprzedaży

  • tworzenie materiałów wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnej sprzedaży poparte sukcesami

  • doświadczenie praktyczne w budowaniu i rozwijaniu zespołów sprzedażowych

  • umiejętność motywowania zespołu sprzedażowego

  • znajomości technik sprzedażowych w pozyskiwaniu klientów

  • nastawienie na cel i bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

To oferujemy

  • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • wszystkie narzędzia pracy

  • realny wpływ na kierunek rozwoju sprzedaży

  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań