Oferta pracy

Szef Działu Technologii i Konstrukcji

Model Opakowania Sp. z o.o.O firmie

  • Inżynierska 1, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Model Opakowania Sp. z o.o.

Inżynierska 1

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołu Technologów i Konstruktorów, kreowanie pożądanych postaw i wysokich standardów współpracy;

  • Odpowiedzialność za śledzenie i raportowanie wyników prac Działu: wskaźników produktywności, efektywności, kosztów, rozwiązywanie bieżących problemów i zapobieganie ich występowaniu w przyszłości;

  • Zarządzanie projektami i współpraca z klientami w optymalizacji produktów;

  • Przygotowanie produkcji opakowań według ustalonego wzoru uzgodnionego z kontrahentem m.in. w zakresie jakości materiału, kolorystyki, oznaczeń i wytrzymałości;

  • Zapewnienie właściwej jakości wyrobów wprowadzanych do produkcji, jak również nadzór nad ich jakością w trakcie jej trwania;

  • Okresowa analiza zużycia narzędzi (klisze, wykrojniki) oraz ich utylizacja;

  • Współpraca z dostawcami, w szczególności: papierów, farb, klejów, taśm oraz projektów druków, klisz polimerowych i wykrojników.

Nasze wymagania

  • Proaktywność i zdolność do poszukiwania niestandardowych rozwiązań;

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;

  • Rozwinięte zdolności przewodzenia i inspirowania do rozwoju podległych współpracowników;

  • Solidność, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie w pracę;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość oprogramowania CAD 2D/3D (mile widziane ArtiosCAD);

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.

To oferujemy

  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie;

  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji;

  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów;

  • Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w dobrej atmosferze;

  • Dofinansowanie obiadów;

  • Pakiet sportowy - karta Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do posiłków

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 24 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy