Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Szef działu Upadłości i Restrukturyzacji - Radca Prawny

Chlebowski KancelariaO firmie

  • Hanki Czaki 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Chlebowski Kancelaria

Hanki Czaki 2

Warszawa

Skupiamy się na działalności w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego, gospodarczego oraz upadłościowego.  W związku z rozbudową oddziału Warszawa szukamy:

Zadania:

  • kierowanie i zarządzaniem zespołem
  • budowanie struktury podległego działu w ramach Kancelarii
  • rekrutowanie pracowników
  • raportowanie do Centrali firmy
  • sporządzanie wniosków o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  • sporządzanie pism oraz innych dokumentów w ramach postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • sporządzanie opinii i porad prawnych odnoszących się do tematyki prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w innych aspektach związanych z doradztwem na rzecz klientów kancelarii w zakresie prawa upadłościowego lub restrukturyzacyjnego
  • uczestnictwo w rozprawach, w spotkaniach z organami postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych, a także w Zgromadzeniach Wierzycieli
  • redagowanie pism urzędowych i przedprocesowych
  • bieżące monitorowanie zmian w prawie
  • prowadzenie szkoleń dla współpracowników

Wymagania:

  • uprawnienia radcy prawnego
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • znajomość prawa restrukturyzacyjnego, prawa upadłościowego
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej
  • praktyczna znajomość prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała umiejętność komunikacji

Oferujemy:

  • stała współpraca w oparciu o umowę B2B/Umowa o prace
  • niezależność  w budowaniu i zarządzaniu zespołem
  • rozwój zawodowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne