Szef Działu Utrzymania Ruchu

  • Ćmachowo (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 27.11.2017
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 27.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma działa na rynku producentów elementów metalowych od 1989 roku. Specjalnością Gelg-u jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie obróbki metalu od projektu do finalnego wykonania z dostawą. Tłoczenie do 500t, gięcie i cięcie na laserach i plazmie do 12 m, spawanie, malowanie proszkowe, narzędziownia. Firma ceni wiedzę, kompetencje i dynamizm ludzi pracujących dla naszych klientów. Zapraszamy osoby na samodzielne stanowisko:
SZEF DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Ćmachowo (pow. szamotulski)

Obowiązki:

  • sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem infrastruktury technicznej zgodnie z wymaganiami i przepisami BHP, dyrektywami unijnymi oraz procedurami określonymi planami, potrzebami, polityką i strategią Spółki
  • planowanie i organizowanie przeglądów okresowych, remontów oraz napraw maszyn i urządzeń Spółki
  • utrzymywanie infrastruktury technicznej w należytej sprawności celem pełnej realizacji zamówień zgłaszanych przez kontrahentów
  • nadzór nad uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń oraz dopuszczeniem ich do produkcji
  • analiza ofert zakupowych maszyn i urządzeń pod kątem ich wydajności, efektywności i potrzeb Spółki
  • bieżące analizowanie modułu Remonty w Zintegrowanym Systemie Informatycznym Spółki
  • generowanie, prowadzenie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji maszyn i urządzeń
  • znajomość sterowników programowych
  • efektywne zarządzanie podległymi pracownikami
  • znajomość i przestrzeganie przepisów, zarządzeń, instrukcji i regulaminów dotyczących podległej komórki organizacyjnej.

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie podobnym stanowisku
  • Znajomość branży metalowej
  • Znajomość oprogramowania sterowników maszyn
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • dobrą atmosferę w pracy

Oferty prosimy przesyłać na adres:

GELG Sp. z o.o. Ćmachowo, 64-510 Wronki z dopiskiem "Rekrutacja GELG
lub za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" poniżej. tel.  724 297 080

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi indywidualnej na wybrane zgłoszenia

Miejsce pracy: Ćmachowo koło Wronek/ Wielkopolska

 www.gelg.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą zdn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się