Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szef Działu Wsparcia Sprzedaży

BIMs PLUS KrakówO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i opracowywanie ofert technicznych,

  • przygotowanie planu i strategii sprzedaży,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi projektantami i klientami

  • ścisła współpraca z projektantami

  • realizacja założonego budżetu sprzedaży na inwestycjach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość asortymentu branżowego,

  • znajomość lokalnego rynku,

  • min. roczne doświadczenie we współpracy z projektantami,

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • umiejętności prowadzenia negocjacji z klientami i kontrahentami,

  • silne zorientowanie na realizację planów sprzedaży,

  • samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie,

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo nagroda roczna uzależniona od osiągniętych wyników,

  • pracę w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole,

  • dużą samodzielność działania,

  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy,

  • dodatkowe benefity – dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej (Multisport).

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – służbowy samochód, laptop, telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta multisport

BIMs PLUS Kraków

Firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli wierzysz, że pozytywne nastawienie + wiedza i umiejętności = sukces Jednocześnie jesteś osobą ambitną, sumienną i chcesz się rozwijać

TO NA CIEBIE CZEKAMY!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy. Zainteresowanych prosimy przesłać CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikuj.