Szef działu zarządzania projektami w zakresie usług

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Kierownik
  • 2017-10-24
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2017-11-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GRUPA KAPITAŁOWA  o zasięgu międzynarodowym w branży generalnego wykonawstwa konstrukcji stalowych Tarkon.

Poszukuje do pracy osoby na stanowisko:
-delegowania pracowników
Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Opis stanowiska:

  • zarządzanie oraz koordynowanie zleconymi projektami/zadaniami w zakresie prowadzonych usług spawalniczo-montażowych w branży konstrukcji stalowych na terenie UE
  • komunikacja z klientami w zakresie: zapotrzebowania na usługi, wymaganych certyfikatów, uprawnień, kwalifikacji pracowników, kontroli czasu pracy i rozliczeń wykonanych zleceń
  • planowanie prowadzonych projektów pod wzgledem przygotowania i zorganizowania  pracowników w danych specjalnościach m.in.: spawacz, śluszarz, monter, malarz oraz zapewnienie mieszkań, transportu i dojazdów na terenie UE
  • rozwiązywanie pojawiajacych sie problemów związanych z obsługą klienta czy delegowanych pracowników
  • ścisła współpraca i koordyancja z działem HR

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, sumienność, sanodzielność
  • umiejętności negocjacyjne, strategiczne myślenie i zdolności organizacyjne
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych- Belgia/Holandia, oraz innych wg zapotrzebowania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia
  • długoterminowe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • praca w zgranym i zaangażowanym zespole
CV prosimy przesyłać na adres:
TARKON Sp. z o.o. ul. Mechaniczna 5;  39 – 400 Tarnobrzeg
lub
klikając przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się