Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef działu zarządzania projektami w zakresie usług

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Kierownik
  • 2017-10-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA KAPITAŁOWA  o zasięgu międzynarodowym w branży generalnego wykonawstwa konstrukcji stalowych Tarkon.

    Poszukuje do pracy osoby na stanowisko:
    -delegowania pracowników
    Miejsce pracy: Tarnobrzeg

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie oraz koordynowanie zleconymi projektami/zadaniami w zakresie prowadzonych usług spawalniczo-montażowych w branży konstrukcji stalowych na terenie UE
    • komunikacja z klientami w zakresie: zapotrzebowania na usługi, wymaganych certyfikatów, uprawnień, kwalifikacji pracowników, kontroli czasu pracy i rozliczeń wykonanych zleceń
    • planowanie prowadzonych projektów pod wzgledem przygotowania i zorganizowania  pracowników w danych specjalnościach m.in.: spawacz, śluszarz, monter, malarz oraz zapewnienie mieszkań, transportu i dojazdów na terenie UE
    • rozwiązywanie pojawiajacych sie problemów związanych z obsługą klienta czy delegowanych pracowników
    • ścisła współpraca i koordyancja z działem HR

    Wymagania:

    • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • komunikatywność, sumienność, sanodzielność
    • umiejętności negocjacyjne, strategiczne myślenie i zdolności organizacyjne
    • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych- Belgia/Holandia, oraz innych wg zapotrzebowania

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia
    • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia
    • długoterminowe zatrudnienie w stabilnej firmie
    • praca w zgranym i zaangażowanym zespole
    CV prosimy przesyłać na adres:
    TARKON Sp. z o.o. ul. Mechaniczna 5;  39 – 400 Tarnobrzeg
    lub
    klikając przycisk aplikowania.